KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477503

nr 1447 7503

Nadezda Streltsova

(f. 1973), Ryssland

Oljemålning, Signerad, ballerina. Olja på duk, 80x60, oramad, oramad

Nadezda Streltsova, född i Dåvarande Leningrad 1973.

måndag 7 februari 2022
kl 19:02:54

Nadezda Streltsova

Läs mer om Nadezda Streltsova